Oferta online

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą on-line.

Prowadzenie terapii z elementami integracji sensorycznej on-line (50 min) 100 PLN
Konsultacja w zakresie integracji sensorycznej dotyczące dzieci (30 min) 50 PLN
NOWOŚĆ – Konsultacja w zakresie integracji sensorycznej dla dorosłych (30 min) 50 PLN
Konsultacja wychowawcza dziecka (30 min) 50 PLN

Terapia z elementami integracji sensorycznej on-line.

Terapię z elementami integracji sensorycznej prowadzę wyłącznie z dziećmi, które mają aktualną diagnozę. Wcześniej planuję zajęcia i wysyłam filmy z ich wykonaniem do rodziców, na wybrany komunikator internetowy. Pomagam w wyborze potrzebnych zabawek. Następnie o umówionej godzinie łączę się z rodzicem i towarzyszę podczas wykonywania zabaw – podpowiadam, modyfikuję, dbam o prawidłowe wykonanie zadań.
Przykładowe filmy na moim kanale YouTube.

Konsultacja w zakresie integracji sensorycznej dotycząca dorosłych.

Sama jestem dorosłą osobą, która boryka się z wieloma trudnościami sensorycznymi. Przeszkadzają mi hałasy – nawet dwugodzinna jazda autostradą albo hałaśliwa zabawa dzieci (zwłaszcza w godzinach popołudniowych) – budzą we mnie złość i agresję. Źle toleruję delikatny dotyk, wiele zapachów. Wpływa to na moje emocje, dużo wysiłku wkładam w to, by sobie poradzić. Ogromnie potrzebuję ruchu – stąd wybór zawodu. Pracę magisterską pisałam siedząc, a raczej przetaczając się wciąż, na dużej piłce rehabilitacyjnej.

Rozumiem wiercące się wciąż dzieci. Rozumiem jak może drażnić metka, suwak czy szew, który czuje się na sobie przez cały dzień. Rozumiem jak mocno może wyprowadzić z równowagi czyjś zapach perfum…

Będąc dorosłymi ludźmi nie podejmiemy już terapii integracji sensorycznej w tradycyjnym rozumieniu, jednak istnieje  wiele sposobów, by poprawić swoje funkcjonowanie, by sobie pomóc. Chętnie potowarzyszę Ci w znalezieniu Twojej drogi do harmonii ze swoimi zmysłami 🙂

Przed pierwszą konsultacją, na której wysłucham co jest dla Ciebie trudnością otrzymasz kwestionariusz on-line, który zawiera wiele szczegółowych pytań dotyczących konkretnych objawów trudności w przetwarzaniu bodźców sensorycznych. To pomoże mi zrozumieć i nazwać z czym się magasz. Na kolejnej konsultacji spróbujemy wspólnie odnaleźć sposoby na poradzenie sobie, które będą dopasowane do Twoich preferencji i stylu życia.